Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

3 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів тижневу нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальними органами центральних органів влади, місцевого самоврядування та ряду служб району.

Під час наради начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель ознайомив учасників наради із листом Міністерства фінансів України №38-05110-14-21/26564 від 19 вересня поточного рокущодо порядку формування місцевих бюджетів на 2017 рік.

Сергій Володимирович зазначив, що відповідно до частини восьмої статті 75 Бюджетного кодексу України Міністерство фінансів України направлено обсяги міжбюджетних трансфертів на 2017 рік, які визначені у проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України15 вересня 2016 рокута внесеного на розгляд Верховної Ради України (реєстр. №5000), методики їх розрахунку та інші показники щодо складання проектів місцевих бюджетів на 2017 рік. Також у зазначеному документі визначено головні завдання бюджетної політики, спрямовані на забезпечення збалансування державних фінансів, а також зміни до законодавчих актів, які забезпечать подальшу реалізацію реформи міжбюджетних відносин в контексті децентралізації.Доповідачем було звернуто увагу на те, що з метою розмежування сфери відповідальності державних та місцевих органів влади щодо утримання загальноосвітніх навчальних закладів та медичних закладів, а також для забезпечення більш ефективного управління майном цих закладів передбачено передачу на фінансування з місцевих бюджетів: усіх видатків (крім видатків на оплату праці педагогічних працівників) по загальноосвітніх закладах; видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для закладів охорони здоров'я.

Також в ході наради було заслухано інформації щодо підготовки закладів соціальної сфери до роботи в опалювальний період 2016/2017 року.

Крім того Павлом Ковальчуком було проаналізовано стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

81
RSS
Гость
16:17
...«ефективного управління майном цих закладів передбачено передачу на фінансування з місцевих бюджетів»… тобто с-р забеспесують школи та ФАПи самостійно???
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.