Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук 4 вересня провів тижневу нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних підрозділів центральних органів влади.

У ході засідання учасників зібрання про свою роботу проінформували: начальник Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Олександр Паламарчук, т.в.о.начальника Ізяславського районного сектору ГУ ДСН України в Хмельницькій області Андрій Гошовський, начальник управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі Юрій Воленюк.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель доповів про особливості порядку формування бюджетних запитів розпорядниками бюджетних коштів та про порядок формування місцевих бюджетів на 2018-2020 роки.

Зокрема було зазначено, що схвалення Урядом проекту Основних напрямів бюджетної політики, що охопили середньостроковий період — 2018-2020 роки (розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.06.2017 № 411-р) та подання його на розгляд Верховної Ради України (реєстр N9 6591 від 15.06.2017) стало першим кроком у реалізації бюджетної реформи, передбаченої Стратегією реформування системи управління державнимифінансами на 2017-2020 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 р. № 142-р, та Угодою про Коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна» від 27.11.2014 р.

До Основних напрямів включено завдання бюджетної політики, стратегічні цілі держави, визначені відповідно до програмних (стратегічних) документів економічного і соціального розвитку, а також вперше визначено сукупні граничні розміри видатків бюджету та граничні розміри видатків головних розпорядників коштів державного бюджету на кожен з років середньострокового періоду, в межах яких провадитиметься діяльність, спрямована на досягнення таких цілей, у відповідні роки.

Особлива роль у впровадженні бюджетної реформи відведена головним розпорядникам бюджетних коштів. Має відбутися переосмислення діяльності органів влади, бюджетних установ, інших учасників бюджетного процесу.

Пріоритетами нової системи бюджетного планування стають досягнення стратегічних цілей та підвищення якості послуг, що надаються суспільству за рахунок бюджетних коштів (державних послуг).

З метою підвищення передбачуваності і послідовності бюджетної політики, у тому числі на місцевому рівні, основними напрямами бюджетної політики на 2018-2020 роки передбачено запровадження середньострокового бюджетного планування. Перехід до планування місцевих бюджетів на середньостроковий період буде здійснюватися після внесення відповідних змін до бюджетного законодавства, а також затвердження та доведення до місцевих органів влади методичних рекомендацій щодо складення місцевих бюджетів на середньострокову перспективу, узгоджених з методологією середньострокового планування державного бюджету, розробку яких передбачено Планом заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 415-р.

За матеріалами сектору організаційно-

кадрової роботи апарату райдержадміністрації

та управління фінансів райдержадміністрації

42
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.