Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась тижнева нарада в адміністрації

Відбулась тижнева нарада в адміністрації

Відбулась тижнева нарада в адміністрації

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та голова районної ради Сергій Шлегель 20 березня провели тижневу нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних підрозділів центральних органів влади.

Серед ряду питань, котрих розглянуто на нараді, було звернуто особливу увагу на хід організації проведення на Ізяславщині заходів щорічної акції «За чисте довкілля». Завідувач сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Оксана Фіялко наголосила на необхідності широкого залучення працівників установ, підприємств та організацій району усіх форм власності та підпорядкування, населення до наведення належного санітарного станувласних, прилеглих та закріплених територій, парків, скверів, кладовищ, тощо.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук довів до відома учасників наради обласну Програму протидії корупції в Хмельницькій області. Ним було звернуто увагу на необхідність повного і беззаперечного виконання усіма структурами усіх положень та завдань програми у повному обсязі.

Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук доповів присутніх про порядокпроведення весною 2017 року призову громадян на строкову військову службу та про порядок залучення громадян до служби за контрактом у Збройних Силах України.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.