Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась щотижнева апаратна нарада в райдержадміністрації

Відбулась щотижнева апаратна нарада в райдержадміністрації

Відбулась щотижнева апаратна нарада в райдержадміністрації

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук 5 вересня провів щотижневу нараду за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, місцевих підрозділів центральних органів влади та інших структур.

У ході наради т.в.о. начальника Ізяславського відділу Славутського відділення Головного управління національної поліції України в Хмельницькій області Олександр Паламарчук проінформував присутніх про криміногенну ситуацію в районі. Окремо Олександр Миколайович звернувся до присутніх із проханням допомогти правоохоронцям району проводити правопросвітну роботу із населенням в питаннях запобігання випадкам шахрайства як по телефону, так і через мережу Інтернет. Також О.Паламарчукомбуло звернуто увагу на забезпечення дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками: як водіями транспортних засобів, так і пішоходами, особливо дітьми.

Начальник управління Держпродспоживслужби України в Ізяславському районі Микола Цебрик проінформував про вжиті заходи щодо недопущення проникнення на територію Ізяславського району африканської чуми свиней.

Т.в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Сологуб доповіла про роботу відділу із забезпечення організованого початку нового 2016/2017 навчального року, забезпечення підвозу учнів та педагогів до закладів освіти району.

Також на апаратній нараді виступила начальник залізничної станції Ізяслав Козятинської дирекції залізничних перевезень державного підприємства «Південно-Західна залізниця» Любов Якобчук. Любов Станіславівна порушила питаннявідшкодування коштів на перевезення жителів району пільгової категорії поїздами «Укрзалізниці».

В.Кучерук

136
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.