Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 18 грудня, в залі засідань райдержадміністрації відбулась щотижнева апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Борис Яцков. Зібрання відбулось за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка, керівника апарату райдержадміністрації Ольги Манзюк, голови районної ради Сергія Шлегеля, секретаря Ізяславської міської ради Наталії Попко, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ та організацій.

Традиційно, присутніми учасниками заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію за окремими галузевими напрямами.

Начальник Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Олександр Паламарчук поінформував про криміногенну ситуацію в районі. Також проаналізовано стан справ у сфері охорони здоров'я, культури, освіти, тощо.

Значну увагу було приділено питанню торгівлі продуктами харчування на місцевому ринку. Крім того будо порушено ряд інших питань.

У ході наради посадовці звернули також особливу увагу на проведення циклу новорічних культурно-масових заходів у районі, які вже розпочнуться цього тижня, а саме – 19 грудня у День святого Миколая.

По завершенню апаратної наради головуючим було дано ряд рекомендацій та доручень.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

59
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.