Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

28 серпня відбулась щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ та організацій району. За дорученням голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова провів засідання заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Відкриваючи нараду, посадовець висловив щиру подяку усім задіяним особам у підготовці та проведенні урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України, а також у забезпеченні усіма необхідними експонатами та відповідними матеріалами для формування намету «Українська хата» Ізяславщини, котрий був представлений під час обласного святкування в м.Хмельницький, а саме: керівництву ДП «Ізяславське лісове господарство», ПрАТ «Ізяславський хлібозавод», медичних закладів, ветеранським та волонтерським організаціям району, силовим службам, працівникам закладів культури, та іншим.

Користуючись нагодою, було поінформовано присутніх про участь юних січовиків із Великорадогощанського Січового Товариства із села Велика Радогощ Ізяславського району у Всеукраїнському фестивалі середньовічної культури «Фестивальне середньовіччя СТАРКОНФЕСТ 2017», котре відбулось у період із 25 по 27 серпня в місті Старокостянтинів. Юні козачата спільно зі своїм наставником із бойового гопаку Миколою Мельником, першими вийшли на пристанище фестивалю, де продемонстрували свої навики із зазначеного виду боротьби. Учасники фестивалю та його гості із великим захопленням спостерігали за виступами джур, дан та їх наставника. За майстерність виконання вони були винагородженні щирими та бурхливими оплесками. Участь молоді району у фестивалі стала можливою завдяки підтримці та допомозі Громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» (отаман Олексій Корінець) та відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (начальник Валентина Пилипчук).

Далі нараду було проведено за традиційним сценарієм -підведено підсумки роботи за попередній тиждень. Начальник Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Олександр Паламарчук поінформував про криміногенну ситуацію в районі, а т.в.о.начальника Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Андрій Гошовський доповів присутнім про техногенну безпеку. Головний лікар Ізяславського району Олександр Агапій поінформував ситуацію в медичній сфері.

Значну увагу було приділено питанню стану підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

Також обговорено ряд інших питань, зокрема про проведення військових зборів, притягнення до відповідальності у разі невзяття участі в них, а також про початок призовної кампанії з 01 вересня поточного року, про завершення прийому управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації заяв від енергоощадних родин для отримання зекономленої суми субсидії (01.09.17 р.), тощо.

По завершенню апаратної наради головуючим було дано ряд рекомендацій та доручень.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

64
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.