Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков 21 серпня провів щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ та організацій району.

Нарада, як зазвичай, розпочалась із підведення підсумок роботи за попередній тиждень.

Начальник Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій областіОлександр Паламарчук поінформував про криміногенну ситуацію в районі, а т.в.о.начальника Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Андрій Гошовський доповів присутнім про техногенну безпеку.

Значна увага була приділена питанню посилення вжиття відповідних заходів щодо запобігання поширенню в районі АЧС, про що прозвітував начальник Управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі Юрій Воленюк.

Також обговорено ряд інших питань, зокрема про урочистості до Дня Державного прапора України та 26-ї річниці незалежності України, проекти будівництва, що можуть реалізовуватися за рахунок усіх джерел фінансування, тощо.

По завершенню апаратної наради головуючим було дано ряд рекомендацій та доручень.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.