Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука сьогодні, 31 липня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ та організацій району.

Нарада розпочалась із підведення підсумок роботи за попередній тиждень.

Начальник Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій областіОлександр Паламарчук проінформував про криміногенну ситуацію в районі, начальник Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віктор Матвійчук доповів присутнім про постійне проведення профілактичної перевірки співробітниками Служби місць збирання та зберігання зернових культур в районі, а також про проведення інструктажу із працівниками агроформувань та сільським населенням щодо важливості дотримання правил пожежної безпеки, та інше.

Крім того на апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися медичної сфери, військової служби та громадського харчування.

Зокрема, представник управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі Валентина Яковчук у ході свого виступу зупинилась на питаннях громадського харчування та закликала дотримуватись санітарних вимог особистої гігієни.

Також було дано слово головному лікарю Ізяславської центральної районної лікарні Олександру Агапію, котрий проінформував учасників засідання про оновлений перелік медикаментів за програмою «Доступні ліки». Зокрема зупинився на проблемах, котрі можуть виникнути у зв´язку із оновленням вищезазначеного переліку, та висловив готовність вирішення їх.

Говорили і про спонукання громадськості до регулярних медичних оглядів.

Крім того будо порушено ряд інших питань. По завершенню апаратної наради головуючим було дано ряд рекомендацій та доручень.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.