Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась селекторна нарада з питання використання коштів державного фонду

Відбулась селекторна нарада з питання використання коштів державного фонду

Відбулась селекторна нарада з питання використання коштів державного фонду регіонального розвитку

09 серпня в місцевій студії селекторного зв´язку відбулась обласна селекторна нарада, на розгляд якої було винесено наступні питання:

1. Стан реалізації проектів, що фінансуються у 2017 році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

2. Організація роботи щодо розробки, подання проектів та освоєннясубвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктуриоб'єднаних територіальних громад».

3. Про підготовку проектів на конкурс з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.

4. Організаційні питання. ,

На ній були присутні: голова райдержадміністрації Борис Яцков, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Сергій Франков, Білогородський сільський голова Оксана Тарасюк та представник сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Відроджені традиції» в с.Білогородка.

У ході селекторної наради представники Ізяславщини були ознайомлені із інформацією про участь у конкурсі громади Білогородки з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики, його етапами проведення, а також процедурою підготовки проектів на даний конкурс. Зацікавленість білогородчан полягає у тому, що планують придбати за рахунок гранту спеціальне обладнання для організації заготівлі та переробки молока.

Крім того обласні посадовці цікавились станом реалізації проектів, що фінансуються у 2017 році за кошти державного фонду регіонального розвитку в районі.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. №461-р було затверджено зміни, що вносяться до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби
станом на 1 січня 2017 року. До цього переліку було включено будівництво водогону с.Нове Село. Про стан реалізації даного проекту було прозвітовано першим заступником голови райдержадміністрації Павлом Ковальчуком.

Також учасниками селекторної наради було заслухано ряд інших питань.

За матеріалами сектору містобудування, архітектури

та будівництва райдержадміністрації

61
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.