Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась робоча зустріч по земельних питаннях

Відбулась робоча зустріч по земельних питаннях

Відбулась робоча зустріч по земельних питаннях

Найбільш проблематичниминині залишаються земельні питання. З метою їх урегулювання та пошуку шляхів для їх подальшоговирішення 12 травня відбулася робоча зустріч представників громади Ізяславщини із новопризначеним першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Петром Петровським.

У робочій зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Ткачук та начальник відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі Світлана Більська.

Представники громади Ізяславщини озвучили найгостріші питання, які потребують невідкладного вирішення з боку влади. Зокрема, надання права користування сіножатями пасовищами, упорядкування землекористування деградованими та залісненими землями, виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери та інше.

Детально зупинились присутні на питанні, що стосується прискорення отримання військовослужбовцями, які беруть участь в антитерористичній операції, у власність земельних ділянок, а також процедури надання земельних ділянок і оформлення права власності на них.

Зустріч відбулась у конструктивній діалоговій формі. Заявники ставили численні питання, а перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Петро Петровський відповідав на них. Крім того посадовець надавав чіткі роз'яснення земельного законодавства.

За підсумками робочої зустрічі та ознайомлення із проблематикою порушених питань, було узгоджено низку конкретних пропозицій, що стосуються юридично-правового вирішення земельних питань, які порушували ізяславчани. У свою чергу Петро Петровський запевнив присутніх, що не залишиться осторонь громади та пообіцяв всіляко сприяти найшвидшому їх вирішенню та оформленню документації із землеустрою, а також домовилися про співробітництво в подальшому.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.