Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась робоча зустріч керівництва райдержадміністрації із автоперевізниками району

Відбулась робоча зустріч керівництва райдержадміністрації із автоперевізниками району

Відбулась робоча зустріч керівництва райдержадміністрації із автоперевізниками району

17 січня голова райдержадміністрації Борис Яцков провів нараду із автоперевізниками Ізяславщини. До участі у цій нараді були запрошені керівництво управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Ізяславської міської та районної рад.

Тема зібрання була присвячена актуальному питанню перевезення пільгових категорій населення.

Відкриваючи засідання, Борис Олександрович відзначив, що на сьогоднішній день потребує невідкладного врегулювання питання з перевезення пільгових категорій населення на приміських маршрутах району. Відповідно до вимог чинного законодавства автоперевізники мають здійснювати пільгові перевезення пасажирів, а відшкодування збитків від безоплатних перевезень пільгових категорій громадян у державному бюджеті не передбачено.

Місцеві ж бюджети можуть взяти участь у фінансуванні даного питання. На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебувають понад 13 тис.осіб пільгової категорії.

З метою вирішення цієї проблеми присутні учасники спільно шукали шляхи вирішення цього питання на Ізяславщині. Як зауважив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко, існує кілька шляхів вирішення порушеного питання, зокрема:

надання адресної допомоги (виплати готівки);

відшкодування перевізникам;

шляхом переговорів з перевізниками.

Головуючи під час цієї наради, очільник представницької влади району Борис Яцков закликав усіх до плідної роботи й при цьому зазначив: «Ми повинні конструктивно об'єднати зусилля задля вирішення ситуації щодо пільгових перевезень і якнайшвидше та із позитивним результатом вплинути на вирішення цього питання».

Тож у форматі діалогу з цього приводу відбулася активна дискусія.

Керівники органів місцевого самоврядування погодились у стислі терміни прийняти відповідні програми для здійснення вищезазначених виплат. Крім того вонимають самостійно визначитись із сумою компенсації залежно від фінансових можливостей громади, проте не менше, ніж 100 грн. на рік.

Під час наради також було порушено питання щодо забезпечення автоперевізниками вимог законодавства з питань підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року. Присутні перевізники підтримали Бориса Яцкова у цьому питанні та запевнили його, що вже дотримуються чинного законодавства.

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.