Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась робоча зустріч із соціальними робітниками

Відбулась робоча зустріч із соціальними робітниками

Відбулась робоча зустріч із соціальними робітниками

22 лютого в актовому залі Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до плану роботи територіального центруна I квартал 2017 року проведено семінар-нараду із соціальними робітниками територіального центру. В роботі засідання взяли участь директор територіального центру Сахнюк В.В., завідувач відділення Дацюк Т.І., апарат територіального центру, соціальні робітники.

Директор територіального центру Сахнюк В.В. провів заняття та ознайомив присутніх із основними способами захисту в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Довів до відома учасників засідання про основні способи захисту, порядок дій за сигналами оповіщення та план дій під час евакуації. Також проінформував про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в 2016 році та завдання, пріоритетні напрямки роботи в 2017 році.

Виступила завідувач відділення Дацюк Т.І., яка повідомила про проведення обстеження соціально-побутових умов проживання ветеранів війни, соціальний захист ветеранів війни, їх оздоровлення.

Директор територіального центру – Сахнюк В. В. підвів підсумки семінар-наради та обговорення.

За матеріалами Ізяславського районного територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.