Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась робоча зустріч із соціальними працівниками

Відбулась робоча зустріч із соціальними працівниками

Відбулась робоча зустріч із соціальними працівниками

23 листопада в актовому залі Ізяславського районного територіальногоцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до плану роботи територіального центру на IV квартал 2016 року проведено семінар-нараду із соціальними робітниками територіального центру. У роботі засідання взяли участь директор територіального центру Сахнюк В.В., завідувач відділення Дацюк Т.І., апарат територіального центру, соціальні робітники.

Директор територіального центру СахнюкВ.В. розпочав нараду із ознайомлення зі Законом України «Про основні соціальні захищеності інвалідів в Україні». Також розглянули питання про виконання Закону України «Про пожежну безпеку», правила поведінки на льоду, відбулось обговорення переглянутих та затверджених посадових інструкцій соціального робітника (доручення голови районної державної адміністрації № 2 від 02.11.2015 р. « Про роботу соціальних служб в Ізяславському районі 29.10.2015 р.»)

Завідувач відділення Дацюк Т.І. ознайомила присутніх про порядок надання платних соціальних послуг. Також наголосила про підготовку до Міжнародного дня інвалідів 3 грудня.

Директор територіального центру Сахнюк В.В. підвів підсумки семінар-наради.

За матеріалами Ізяславського районного територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.