Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась робоча нарада за участю представників правоохоронних органів

Відбулась робоча нарада за участю представників правоохоронних органів

Відбулась робоча нарада за участю представників правоохоронних органів

02 червня голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів нараду за участю посадових осіб Ізяславської районної та міської рад, районного відділення поліції Славутського відділу Головного управління національної поліції України в Хмельницькій області та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено ряд актуальних питань життєдіяльності району, зокрема: про покращення оперативно-розшукової діяльності працівників правоохоронних органів у взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо попередження та профілактики злочинів, дотримання правил дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, та вимог щодо експлуатації транспортних засобів, тощо.

Між присутніми учасниками відбулось активне обговорення порушених питань, проведено аналіз діяльності роботи у цьому напрямку, а також розроблено план заходів з метою урегулювання вищезазначених питань.

За підсумками засідання посадовцями прийнято рішення у стислі терміни активізувати роботи з попередження скоєння злочинів, які найчастіше вчиняються на території району. Крім того, у зв'язку із зростанням на Ізяславщині злочинності аферистів правоохоронні органи зобов'язались щотижня в місцевих засобах масової інформації розміщувати інформацію з метою застереження населення від різних видів шахрайства.

Також на виконання положень Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» проводиться робота щодо оновлення складу громадських формувань з охорони громадського порядку та налагоджується їх взаємодії з правоохоронними органами.

За матеріалами сектору взаємодії з правоохоронними органами,

оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.