Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась робоча нарада

Відбулась робоча нарада

Відбулась робоча нарада

13 травня в залі засідань райдержадміністрації відбулась робоча нарада із керівниками органів місцевого самоврядування району, яку провів голова райдержадміністрації Борис Яцков.

Розглядались питання соціального та економічного характеру. Серед найважливіших питань варто зазначити ремонт доріг на території Ізяславщини, ефективність використання коштів та втрати від нераціонального використання земель, зміни в земельному законодавстві України, а також про запобіжні заходи щодо недопущення поширення вірусу африканської чуми свиней.

Із першим питанням виступив очільник райдержадміністрації, озвучивши перші позитивні результати. Проте, спостерігаються і недоліки, які в більшості стосуються об'єктивних причин і вони, на думку посадовця, є тимчасовими.

Аналіз використання коштів та втрати від нераціонального використання земель провів начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель. Цьому питанню приділено велику увагу, а також обговорено присутніми шляхи урегулювання порушеного питання.

Начальник відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі Світлана Більська надала чіткі роз'яснення щодо змін в земельному законодавстві України.

По завершенню засідання присутніх поінформовано про виявлений збудник захворювання африканської чуми свиней в підсобному господарстві с.Гірчична Дунаєвецького району Хмельницької області. З метою попередження занесення збудника африканської чуми на інші території області представник управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі озвучив запобіжні заходи.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.