Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась позачергова сесія районної ради

Відбулась позачергова сесія районної ради

У п'ятницю, 19 лютого, в залі засідань районної ради відбуласяпозачергова п'ята сесія Ізяславської районної ради. В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Борис Яцков.

Сесія розпочалася із вшанування хвилиною мовчання пам'яті тих, хто віддав своє життя два роки тому під час подій на Майдані, та тих, хто рік томуполіг під Дебальцево. Далі депутатиперейшли до розгляду питань порядку денного. Вони заслухали інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Сергія Журавля про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Приводом для внесення змін сталовиділення Мінрегіонбудом 9 млн. 401 тис. грн. на реконструкціюцентральної районної поліклініки. Беручи участь у співфінансуванні даних робіт, рішенням сесії з районного бюджету виділено940 тис. 100 грн.

Головабюджетної комісії Тамара Камінська проінформувала депутатівпро надходження заяв на надання матеріальної допомоги на лікування. Таких звернень цього разу надійшло 28. Задовольнивши їх, допомога була надана на загальну суму 17100 грн.

Насамкінець депутати висловилиряд побажань щодо підготовкидо наступної, черговоїсесії районної ради, яка відбудеться 3 березня.

276
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.