Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась нарада за участю представників органів місцевого самоврядування району

Відбулась нарада за участю представників органів місцевого самоврядування району

28 січня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів нараду за участю представників органів місцевого самоврядування Ізяславщини.

На порядок денний наради було винесено та обговорено актуальні питання сьогодення.

У ході наради Ізяславський районний військовий комісар Микола Моспан довів до відома присутніх інформацію про проведення кампанії щодо вступу на військову службу на контрактній основі. Крім того наголосив на необхідності налагодження тісної співпраці усіх учасників щодо успішної реалізації цих заходів. На завершення доповідач підсумував проведення 1-6 хвиль мобілізації.

Протипожежну ситуацію на Ізяславщині, а також заходи із запобігання надзвичайних подій проаналізував начальник Ізяславського районного сектору Головного управління ДСУ з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віктор Матвійчук.

Значну увагу приділено питанню роботи щодо оптимізації мережі закладів освіти району, із яким виступила очільник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Кирилюк.

А керівник відділ Держгеокадастру в Ізяславському районі Світлана Більська поінформувала присутніх стосовно виділення земельних ділянок для учасників антитерористичних операцій.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко зосередив увагу представників органів місцевого самоврядування Ізяславщини у наданні посильної допомоги під час формування соціального паспорту мобілізованих та демобілізованих за місцем їх проживання з метою створення загальної бази соціальних потреб захисників Батьківщини.

Крім того було обговорено ряд інших важливих питань життєдіяльності району.

Підводячи підсумки наради, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук звернувся до сільських голів із проханням приймати більш активну участь у нарадах, порушувати важливі питання, які потребують спільного вирішення, а також наголосив на взаємній продуктивній співпраці між представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

231
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.