Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась нарада з розпорядниками бюджетних коштів

Відбулась нарада з розпорядниками бюджетних коштів

13 січня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада із розпорядниками бюджетних коштів. Провів нараду перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук. Участь у засіданні взяли голова районної ради Сергій Шлегель, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель, заступник начальника — начальник Ізяславського відділення Славутської ОДПІ Ізяславської МДПІ Віталій Мартинюк, а також керівники, бухгалтері та економісти бюджетних установ.

Відкриваючи засідання, Павло Павлович зазначив, що мета зустрічі полягає у забезпеченні своєчасної підготовки змін до бюджету району на 2016 рік, приведення витрат бюджетних установ до обсягів доведених субвенцій з державного бюджету та прогнозованих доходів районного бюджету.

Також було надано слово і для очільника управління фінансів райдержадміністрації, котрий поінформував присутніх про особливості бюджетного процесу на поточний рік, про очікувані суми економії в окремих бюджетних сферах Ізяславщини. Проте цього не достатньо. Тому з метою забезпечення стовідсоткового фінансування захищених статей видатків районного бюджету та недопущення виникнення кредиторської заборгованості, запропонував оптимізувати витрати на установи, забезпечити жорсткий режим економного використання енергоресурсів, скорочення видатків на не першочергові послуги.

Крім того, розпорядники бюджетних коштів озвучили свої пропозиції щодо першочергових заходів, які потребують фінансування у 2016 році.

Усіма присутніми учасниками було активно обговорено ряд актуальних фінансових питань у розрізі галузей, а також розглянуто шляхи їх вирішення.

Підсумовуючи нараду, для ефективності використання бюджетних коштів у поточному році перший заступник голови райдержадміністрації доручив розпорядникам у стислі терміни надати до управління фінансів райдержадміністрації пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету, виходячи із пріоритетності та обґрунтованості потреб з урахуванням чітких прозорих критеріїв та наявності джерел фінансування, зокрема посадовець акцентував увагу на дисциплінарну відповідальність керівників установ за невиконання поставлених завдань.

256
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.