Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась нарада із Ізяславським міським та сільськими головами Ізяславського району

Відбулась нарада із Ізяславським міським та сільськими головами Ізяславського району

Відбулась нарада із Ізяславським міським та сільськими головами Ізяславського району

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель 17 січня провели першу в цьому році робочу нараду з Ізяславським міським та сільськими головами Ізяславського району. У нараді також взяли участь: перший заступник голови адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови адміністрації Володимир Левченко, керівник апарату адміністрації Ольга Манзюк.

Перед учасниками наради виступили: директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро Курельчук з питань лісозаготівель та лісонасаджень, заготівлі дров; Ізяславський районний військовий комісар Олександр Царук з питань забезпечення обліку військовозобов'язаних, організації призову та проведення інформаційної кампанії із залучення громадян на контрактну службу до лав Збройних Сил України; начальник Ізяславського відділу НП Славутського відділення ГУ НП в Хмельницькій області Олександр Паламарчук з питання боротьби із самогоноварінням та створення громадських формувань із сприяння поліції; начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук з питання забезпечення підвезення учнів та педагогів до закладів освіти, придбання підручників, оптимізації освітньої мережі району; завідувач сектору культури райдержадміністрації Марія Кучерук з питання діяльності сільських закладів культури району; з питання діяльності медичних закладів району перед учасниками наради виступили головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій та головний лікар КЗ «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук.

Також в ході наради було розглянуто питання бюджетної дисципліни. З цього питання виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель. Зокрема Сергій Володимирович наголосив на необхідності максимальної роботи на місцях щодо наповнення дохідної частини бюджетів за рахунок місцевих ресурсів.

Головний інженер філії «Ізяславський райавтодор» Михайло Кобрин звернувся до сільських голів із пропозицією по проведенню робіт із ремонту доріг місцевого значення. Його пропозицію підтримали голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель.

Також у нараді взяли участь: завідувач районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Віктор Матвійчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко.

У ході наради керівники району та присутні керівники галузей дали відповіді на запитання міського та сільських голів.

120
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.