Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів

Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів

Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів щодо стану попередження і протидії злочинності

10 лютого в місті Ізяслав на базі районного підрозділу Шепетівської місцевої прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів щодо стану попередження і протидії злочинності, за участі представників органів влади району, місцевого самоврядування, прокурорсько-слідчих працівників, відповідних підрозділів усіх правоохоронних органів району. Від районної державної адміністрації участь в заході взяв перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

Керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар у своїй промові окреслив основні напрямки роботи правоохоронців, спрямованої на стабілізацію криміногенної ситуації на Ізяславщині, а також звернув увагу на існуючі проблеми, зокрема наголосив на необхідності посилення профілактики та превентивної діяльності з метою запобігання вчинення злочинів.
Детальну інформацію із питання, яке розглядалось на нараді доповів заступник керівникам Шепетівської місцевої прокуратури Вадим Вітрук. Він підкреслив, що лише у тісній взаємодії та координації діяльності правоохоронних органів можливо досягнути зрушень в подоланні злочинності. Наслідком цього є забезпечення ефективного захисту громадян, інтересів держави та підняття рівня довіри населення до правоохоронців.
Пристуній на нараді начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Хмельницької Олександр Щербатюк зазначив, що в області діє «Комплексна програма профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Хмельницької області на 2016-2020 роки» та «Програма покращення координації та повсякденної (оперативної) діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на території Хмельницької області на 2016-2020 роки», затверджені обласною радою.
Перший заступник голови районної державної адміністрації павло Ковальчук зазначив, що відповідна програма профілактики правопорушень та інші цільові програми прийняті та діють і в Ізяславському районі. Посадовець поінформував учасників наради про належну скоординовану роботу зусиль правоохоронних органів району.
Однак, як зазначив Павло Павлович, криміногенна ситуація в районі перебуває під контролем. Особливе занепокоєння викликають злочини проти власності, життя та здоров'я громадян. Зокрема, це спричинення громадянам тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі із смертельними наслідками.
Також П.Ковальчук підкреслив важливість вдосконалення взаємодії правоохоронних органів для виконання основного завдання, що стоїть перед ними – забезпечення активної наступальної протидії злочинності, підвищення ефективність боротьби з нею, особливо з її організованими формами.
«Здійснити це завдання можна лише шляхом реалізації системи заходів протидії злочинності, визначення пріоритетів в діяльності державних органів і громадськості, реального запровадження дієвих засобів і методів попередження злочинів та їх розкриття,» – наголосив посадовець.

За матеріалами Шепетівської місцевої прокуратури


107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.