Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулась чергова прем'єра від драматичного гуртка «Корифей» із Нового Села

​Відбулась чергова прем'єра від драматичного гуртка «Корифей» із Нового Села

На базі Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів вже 10 років працює драматичний гурток «Корифей». За роки своєї діяльності учасниками гуртка було поставлено 25 вистав. Керівник гуртка Людмила Онищук залучає до творчої діяльності не тільки учнів школи, а й громаду села. За це час громада Нового Села мали змогу насолоджуватися переглядами не тільки дитячих казок, фантазій а й класичних творів, таких як «Фараони», «Сватання на Гончарівці», «За двома зайцями», «По ревізії», «По модньому».

22 лютого колектив драматичного гуртка «Корифей» представив свою чергову прем'єру — виставу «Принцеса-зброєносець» Костянтина Єрміхіна. Це була казкова фантазія для дітей та дорослих, в якій було задіяні 17 акторів аматорів гуртка. Також в окремих сценах вистави були задіяні учасники хореографічного колективу «Престиж».

Гра акторів, яка перепліталася танцювальними композиціями, надала виставі насиченості та колориту. Цікава історія, яка відображалася на сцені, захопила глядачів, вони разом із юними акторами співпереживали героям. Всім було цікаво чи дізнається принц, що його зброєносець насправді дівчина, чи зуміють два чарівники зробити так, щоб принц, подорожуючи по світу у пошуках нареченої (а це була Білосніжка, Попелюшка, Мулан і Русалочка), повернутися додому без неї, зрозумівши, що кохання всього його життя завжди було поруч.

Глядачі ще довго дякували юним аматорам за талановиту гру гучними аплодисментами.

За матеріалами Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст.

101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.