Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась апаратна нарада

Відбулась апаратна нарада

Відбулась апаратна нарада

1 серпня заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та підрозділів центральних органів влади в Ізяславському районі.

На початку наради про криміногенну ситуацію в Ізяславському районі проінформував т.в.о начальника Ізяславського відділення поліції Славутського відділку ГУ НП в Хмельницькій області Олександр Паламарчук та про надзвичайні події, які мали місце протягом минулого тижня, доповів начальник Ізяславського районного сектору Головного управління державної служби України з НС у Хмельницькій області Віктор Матвійчук.

У ході наради Володимир Левченко наголосив на необхідності безумовного виконання в районі ряду доручень голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчукастосовнопідготовки закладів освіти району до початку нового навчального року. Зокрема, було зазначено, що доручення керівника областістосуютьсякерівництва освітньої галузі району, а й ряду інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Також В.Левченко проінформував про підсумки засідання районного оргкомітету з підготовки відзначення в районі Дня державного прапору України та 25-ї річниці незалежності України.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.