Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Від мрії до дії!»

«Від мрії до дії!»

«Від мрії до дії!»

З метою координації зусиль всіх структур, покращення профорієнтаційної роботи та підвищення престижу робітничих професій, обговорення актуальних проблем, вирішення яких потребує спільних зусиль соціальних партнерів, 29 березня, за ініціативою Ізяславського районного центру зайнятості, був проведений семінар з елементами тренінгу для практичних психологів відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на тему «Профорієнтаційна робота в школах як невід'ємний компонент програми навчання та виховання». Захід проводився у рамах комплексного профорієнтаційного проекту служби зайнятості «Від мрії до дії!».

Зі вступним словом виступила заступник директора Ізяславського районного центру зайнятості Ольга Архипюк, запросивши всіх учасників зібрання до участі в обговоренні питань щодо професійної орієнтації молоді з метою правильного вибору професії та попередження молодіжного безробіття. Слушні думки висловлювали учасники заходу — практичні психологи шкіл міста та району, які аналізували стан та перспективи профорієнтаційної роботи з учнями, їх батьками та вчителями, розповідали про взаємозв'язок педагогічного та психологічного впливу як запоруку якісної роботи з учнями. Вони ділились досвідом, формами та методами своєї профорієнтаційної роботи зі старшокласниками, обговорювали заходи та конкурси, які плануються провести у рамках проекту «Від мрії до дії!». Особливий акцент був зроблений на заочному конкурсі шкільних стінних газет «Як обрати «свою» професію?» серед учнів 8-10 класів, до участі в якому уже долучились школярі.

Під час заходу фахівець із профорієнтації Ізяславського районного центру зайнятості Цибуля Юлія провела вправу «SWOT» — аналіз діяльності практичного психолога школи, де за алгоритмом учасники в малих групах аналізували сильні та слабкі сторони, можливості та ризики своєї діяльності в питаннях організації профорієнтаційної роботи. Також їм були продемонстровані анімаційні відеоролики, які виготовлені на замовлення Державної служби зайнятості (Центрального апарату) і можуть транслюватись під час заходівізпедагогічними працівниками, з учнівською молоддю та їх батьками.

Заслухавши та обговоривши доповіді, учасники зібрання вирішили, що тільки завдяки об'єднанню своїх зусиль у наданні інформаційної та консультаційної допомоги, завдяки спільним діям, спланованим заходам, зацікавленості всіх сторін можна досягти результативності у проведенні профорієнтаційної роботи та запобіганні безробіття серед молоді.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

11
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.