Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Від майстерності та професіоналізму педагогів залежить наше життя

Від майстерності та професіоналізму педагогів залежить наше життя

До Дня працівника освіти 

Творці нового покоління українців — це про наших працівників закладів освіти. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана, яка ввесь час перебуває в пошуку чогось нового, цікавішого, досконалішого. Немає, мабуть, на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком. Чимало чудових педагогів працюютьв Ізяславському районі.

Аби відзначити професійне свято, із дотриманням карантинних обмежень та санітарних вимог і правил,01 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» зібрались представники трудових освітянських колективів.

Привітати із професійними досягненнями особистими та колективними, впровадженням інноваційних методів навчання, за багаторічну та сумлінну працю, спортивними звитягами, на свято завітали: голова районної державної адміністрації Іван Федорчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук, голова райкому профспілки працівників освіти Ізяславщини Тетяна Лех.

Щирими та гарними словами роботу освітян відзначили керівники району. Зокрема Іван Федорчук наголосив, що цього дня у залі зібралась без перебільшення еліта краю. «Мені здається, зараз ми надзвичайно мало знаходимо часу, щоб подякувати тим, хто зробив свій внесок, у ході навчання та виховання, у справу нашого становлення як особистостей та спеціалістів. А тому напередодні вашого професійного свята хочу закликати всіх сказати просте «дякую»: вчителям, вихователям, адміністраторам, усім, хто навчав нас протягом життя, за той внесок освітян району, який вони роблять у розвиток наших дітей. Адже ви, шановні освітяни, стоїте на передовій розвитку освітньої галузі. У період карантинних обмежень вам довелось перебудувати свій робочий графік та іноді працювати 24 години / 7 днів на тиждень, ви знаходите способи провести цікаві уроки та заходи онлайн, створити яскраві презентації, змістовні тести і зробити уроки ще цікавішими. У період пандемії ми часто дякували, дякуємо і будемо дякувати нашим медикам, які рятують наше життя сьогодні. Ви належите до тієї категорії спеціалістів, від майстерності та професіоналізму яких залежить наше життя і життя держави сьогодні, завтра і в далекому майбутньому», — зазначив у своєму виступі голова районної державної адміністрації.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук, вітаючи колег, побажав всіляких гараздів та наголосив, що освіта — це не лише школа, це і садочок і позашкілля, тому представники усіх цих колективів зібрались сьогодні у залі. «День працівників освіти — це наш спільний захід. У роботі педагогів щодня є місце імпровізації, адже скільки не готуйся до уроку, скільки не пиши конспектів, наперед невідомо як саме сприйматимуть матеріал учні. І ось протягом 45 хвилин Ви маєте реалізувати свій задум та донести до дітей важливу інформацію. Освітянський процес наразі активно реформується, але до цього виклику Ви були готові.Педагоги краю успішно освоюють нові підходи до навчання та виховання. Бажаю Вам всього найкращого та вдячних учнів», — зазначив Ростислав Борисович.

Найкращим результатом педагогічної роботи є розумні та виховані діти, переможці різноманітних конкурсів, олімпіад, спортивних турнірів, тощо. Тож за сумлінну працю, високий професіоналізм, навчання та виховання у молодого покоління патріотизму, любові до України та з нагоди професійного свята — Дня працівника освіти кращих освітян району було нагороджено відзнаками обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районної державної адміністрації, районної ради, облкому та райкому профспілки працівників освіти і науки.

Святковим подарунком для присутніх стали мистецькі виступи: Дарини Онишук, Юлії Стеблецької, Анни Якушевської, Анастасії Бухонко та Валентини Демкіної.

Сектор РДА

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.