Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ветерана Великої Вітчизняної війни привітали із 95-річчям

Ветерана Великої Вітчизняної війни привітали із 95-річчям

Спливають роки. Все більше їх віддаляє нас від трагічних подій Другої світової війни. Вочевидь, настане час, коли у живих не залишиться жодного свідка, жодного учасника Великої Вітчизняної війни. Звичайно, є книги, мемуари, документи, проте живого спілкування вже не буде.

На щастя, поки що воно є. Вчора, 15 грудня, ветерану Великої Вітчизняної війни зі села Сахнівці — Любицькому Михайлу Хомичу виповнилося 95 років.

У цей день до оселі іменинника завітали Сахновецький сільськийголова Світлана Власюк та школярі місцевого навчального закладу. На адресу ювіляра прозвучало багато теплих та зворушливих привітань.

«Для нас честь стояти сьогодні поруч із Вами. Ми пишаємось тим, що в нашому селі живуть такі люди, як ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали. Низько вклоняємось та висловлюємо Вам сердечну вдячність за героїзм» — висловили вихованці сільської школи.

Ювіляру вручили подарунок, квіти, побажали міцного здоров'я, довгих років життя та мирного неба.

Щиро привітавши ювіляра, гості поспілкувалися із ветераном та його родиною. Михайло Хомич охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Великої Вітчизняної війни, поділився спогадами про свої щедро насичені подіями роки. Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Григорія Івановича свідчать численні нагороди.

Ветеран багато пережив – голод, війну, відбудову країни. Пройшли роки, і сьогодні він святкує своє 95-річчя.

За матеріалами Сахновецької сільської ради

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.