Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ветеран війни Віктор Гусаров святкував своє 92-е ліття

Ветеран війни Віктор Гусаров  святкував своє 92-е ліття

Із кожним роком все більше спливає часу від дня здобутої перемоги над нацистськими загарбниками під час Другої світової війни. Із кожним відірваним листочком календаря, свідків та учасників тієї страшної та у той же час величної події, стає все менше. На жаль, зовсім мало залишилось людей, що можуть розповісти, якою ціною здобувалась ця довгоочікувана Перемога.

Чим більше час віддаляє нас від подій Другої світової війни, тим ціннішими стають хвилини зустрічей із ветеранами.

21 липня ветерану війни, учаснику визволення України та країн Європи від нацистських загарбників, полковнику Гусарову Віктору Миколайовичу виповнився 92 рік.

У цей день до оселі іменинника завітали члени президії Ізяславської районної ради Організації ветеранів України.

Справжня повага та гордість переповнювали гостей, бо перед ними людина, яка заслужила до себе неабияку повагу та всебічну пошану не лише через свій солідний вік. Саме на плечах таких людей, як Віктор Гусаров, лежала відповідальність за майбутнє нашої держави, саме такі солдати, як він, зуміли героїчно захистили нашу Батьківщину, розгромивши фашизм.

Віктор Миколайович – це людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом. Цьому свідчить військове звання – полковник та три десятки медалей і нагород.

Хоч чимало випробувань, болю і втрат випало на долю іменинника, проте йому вдалось це пережити, зберігши гідність, віру та любов, які він проніс через все своє життя. Всі покоління, до яких торкнулась ця наймасштабніша війна, ніколи не забудуть, чого була варта для всього людства перемога у ній.

На адресу іменинника прозвучало від гостей чимало теплих і зворушливих привітань, а також вручено подарунок. Вітаючи із 92-им річчям людину, яка крок за кроком, разом з мільйонами побратимів під час Другої світової війни відвойовувала мир і спокій, незалежність і свободу, візитери висловили вдячність. І на завершення побажали імениннику відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й 100-річчя.

Після привітань із днем народження, візитери поспілкувалися із фронтовиком. Віктор Гусаров скромно поділився спогадами про свої щедро насичені подіями роки та тернистий бойовий шлях.

По завершенню зустрічі Віктор Миколайович подякував шановним гостям за теплі й щирі привітання, а також побажав мирного неба над Батьківщиною.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.