Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Весняний призов: терміни та умови

Весняний призов: терміни та умови

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» цього року на строкову військову службу призвуть придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Весняний призов в Україні мав розпочатися 1 квітня. Однак через карантин його початок перенесли. Закінчитись призов має 31 липня 2020 року.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», юнаки, які не мають вищої освіти, будуть служити протягом 18 місяців, а призовники зі ступенем спеціаліста або магістра — 12 місяців. При цьому військовослужбовців-строковиків до виконання бойових завдань у районі проведення ООС не залучатимуть.

03 червня в залі засідань Ізяславського районного військового комісаріату голова районної призовної комісії, заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук за участю членів районної призовної комісії провів її засідання. На засіданні комісії вирішувалося питання щодо надання призовникам відстрочки від призову на строкову військову службу та вручення повісток, придатних за станом здоров’я юнаків для відправлення їх на обласний збірний пункт.

Юнаків весняно-літнього призову 2020 року будуть призивати до Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Державної прикордонної служби, Національної Гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту. План на призов дляІзяславського райвійськкомату становить 35 чол.

За матеріалами Ізяславського райвійськкомату 

384
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.