Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Весняний призов на Хмельниччині: до війська покличуть пів тисячі юнаків

Весняний призов на Хмельниччині: до війська покличуть пів тисячі юнаків

Стартує призов з 1 квітня.

Уже за декілька днів на Хмельниччині стартує весняний призов. Як розповів заступник військового комісара, начальник сектору комплектування Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Попович, призову на строкову військову службу підлягають юнаки, яким до дня відправлення до військової частини виповнилось 18 років та старші особи, які не досягли 27 річного віку.

«Орієнтовно планове завдання для територіальних центрів комплектування Хмельницької області складає 589 громадян. До Збройних сил України призвуть 255 громадян, Національної гвардії – 200 юнаків, до Державної служби спеціального транспорту — 24, Державної прикордонної служби – 110. Перша відправка відбудеться 6 квітня. Загалом за перший тиждень призову відправимо 126 осіб», — зазначив полковник Олег Попович.

За його словами, розподіл та призначення призовників пропорційне до урахування потреби і наявності призовних ресурсів для Збройних сил України та інших військових формувань. Призваних військовослужбовців строкової служби до участі в Операції об’єднаних сил не залучатимуть.

«У ході призовної кампанії основний акцент буде зосереджено на ретельному вивчені особистих якостей хлопців. Це ділові, морально-психологічні якості, стан здоров'я, фізичного розвитку, спеціальна підготовка, сімейний стан. Тестування на Covid-19 юнаків будуть проводити на базі колишніх районних лікарень в день відправки на збірний пункт обласного центру комплектування. Громадян із негативним тестом доставлятимуть на збірний пункт до територіальних центрів з дотриманням усіх карантинних заходів, в індивідуальних засобів засобу», — додав Олег Анатолійович.

Призовнику виплачують одноразову грошову допомогу в розмірі 4 200 гривень. Під час служби військовослужбовці перебувають на повному державному утримані – проживають у казармах, забезпечуються одягом, триразовим харчуванням і виплачується щомісячно 245 гривень. Кожен юнак матиме можливість взяти відпустку на 10 днів. Призовникам запасу виплатять вихідну грошову допомогу у розмірі 8 посадових окладів, розмір суми залежить від займаної посади.

Сайт "Є"

149
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.