Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Весняна толока на Ізяславщині триває

Весняна толока на Ізяславщині триває

Працівники ДП «Ізяславське лісове господарство» та НПП «Мале Полісся» облагородили територію біля адмінбудинку.

Хоча тут завжди вона знаходиться в належному стані проте з приходом весни і тепла, ДП «Ізяславське лісове господарство» додатково проводить облагородження території, що прилягає до адмінбудівлі.

Генеральне прибирання після зими стало на підприємстві традиційним заняттям. Адже крім підтримки чистоти і порядку, можна і повітрям свіжим подихати, і в колективі настрій підняти. А спільна праця, як відомо, завжди полегшує взаєморозуміння між людьми і зміцнює їх дружні взаємини.

Спільними зусиллями працівники всіх підрозділів прибрали та вивезли сміття, провели санітарну обрізку кущів та дерев, пофарбували бордюри, облагородили територію біля парадного входу та на внутрішньому дворі. Окрім того, працівники обкопали і побілили дерева біля адмінбудівлі та посадили молоді дерева.

Усі присутні з великим ентузіазмом і почуттям гордості брали участь в акції з облагородження території, з розумінням того, що після них залишиться порядок, який буде радувати жителів Ізяслава та самих працівників державного лісового господарства.

За матеріалами ДП «Ізяславське лісове господарство»

155
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.