Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Весна… А їх – нема…

Весна…  А їх – нема…

Знову весна. Сповіщають про її наближення птахи своїм співом, верби – пухнастими котиками, а наші серця – пришвидшеним биттям. Все в природі оживає, пробуджується, ми радіємо цьому пробудженню.

Тільки не у кожної жінки на серці радість, коли приходить весняне пробудження, бо не пробудити з вічного сну їхніх синочків, які загинули там, на Сході, захищаючи наше з вами життя! Так, ми тішимось красі нашої України – вони за це і загинули: щоб ми жили, працювали і раділи, зберігаючи і примножуючи все добре і світле у своїй державі.

Кожен день, кожен час і у кожній справі пам`ятаймо, якою ціною зупинили наші Герої наступ підлого ворога. Вони віддали свої життя, щоб ми його мали, щоб прожили достойно роки, даровані нам Господом. Щиро дякуємо людям, які підтримують нас в бажанні увіковічнити імена загиблих в АТО хлопців в назвах рідного міста і вітаємо всіх з весною. Здоров`я зичимо всім людям, кохайте і будьте коханими.

Родичі сім`ї Микитюків

Всього 252 підписи, які збирались пасивно 3 дні (списки просто лежали із зразком в магазинах м-ну «Харчомаш» та по вул.Жовтневій до р-ну «Міжколгоспбуд»)


450
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.