Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Веселе літо у мовному таборі «Промінь»

Веселе літо у мовному таборі «Промінь»

Веселе літо у мовному таборі «Промінь» ФОТО

Перебування у таборі – це завжди весело і незвично, але це також можливість проявити свої лідерські якості, уміння спілкуватись, бути толерантним та продемонструвати свої вміння. Та для цього потрібно не лінуватись і мати бажання самому створити собі свято.

У таборі «Промінь» із денним перебуванням дітей, який діє на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» за програмою проекту діяльності мовних таборів GoCamp, кожен день насичений пригодами і подіями. Особливе захоплення та цікавість у дітей, які відвідують табір, викликає можливість поспілкуватися із волонтером із Великої Британії Джозефом Вільямсом.

Кожен день роботи табору організатори робили неповторним і цікавим завдяки іграм, змаганням, конкурсам, цікавим подорожам та зустрічам під час яким діти мали можливість вдосконалити свої знання із англійської мови, а гість із Великобританії дізнатися багато цікавого про Україну, про її жителів, про їх культуру, побут та звичаї.

Так під час роботи табору його вихованці і волонтера відвідали Ізяславську дитячу школу мистецтв де здійснили подорож до музичної «Країни Нот», яку провела викладач Ізяславської ДШМ Надія Кропивка. Під час зупинок на станціях «Баян», «Акордеон», «Духові інструменти», «Вокал», «Гітара», «Фортепіано» Надія Миколаївна проводила короткий екскурс у минуле: розповідала про історію виникнення інструменту, походження назви, відомих музикантів. А учні дитячої музичної школи та їх викладачі заворожували майстерною грою, співом, незвичними композиціями. Справжнім сюрпризом не лише для Джозефа Рейнольдса, а й для усіх присутніх стало виконання пісні «Yesterday» легендарної британської групи «The Beatles» на гітарах та українському народному інструменті – бандура.

За прекрасні враження, гарний настрій, позитивні емоції глядачі дякували учням та викладачам аплодисментами, що довго не вщухали після закінчення концерту.

Також у холі була організована виставка учнівських та вчительських робіт (малюнки в різних техніках, вишивка, роботи з бісеру, мотанки та інш.), що вразила майстерністю виконання і оригінальністю.

Але все хороше закінчується, то ж і надійшов, на жаль, останній день роботи волонтера Джозефа Вільямса у закладі. Тому концерт «Зорепад талантів», організований силами учнів та вчителів Ізяславського НВК №5, став водночас і святом, і прощальною вечіркою. І як показав захід — талановитих та обдарованих у школі багато.

Розпочався «Зорепад талантів» із виставки робіт юних художників Чорної Тетяни та Щербини Людмили, майстринь робіт з бісеру, паперу, природних матеріалів Найдюк Вікторії, Старанчук Валерії, та автора робіт з воску Степанюка Антона. Кожен коротко розповів про своє захоплення та найкращі і найулюбленіші роботи.

Пісню «Місто моє кольорове» виконала Якушевська Анна. Катерина Губернатор зачарувала усіх надзвичайно проникливою піснею «Strangebirds» британської співачки Жасмін ван

46
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.