Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Верховна Рада затвердила нове державне свято в Україні

Верховна Рада затвердила нове державне свято в Україні

День Української державності відзначатимемо 28 липня.

Верховна Рада 31 травня ухвалила закон, який передбачає встановлення 28 липня святковим днем – Днем державності України. Про це повідомляє Укрінформ.

Очікується, що закон сприятиме утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку російської федерації як держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення.

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Також зазначається, що про заснування нового свята – Дня української державності, яке відзначатиметься у День хрещення Русі-України, президент Володимир Зеленський оголосив 24 серпня 2021 року, у 30-ту річницю Незалежності України.

25 серпня глава держави вніс до парламенту законопроєкт №5864 щодо встановлення Дня української державності. Він визначив його як невідкладний, проте Верховна Рада підтримала цю ідею вже в розпал війни, яку розпочала проти України Росія.

Нагадаємо, щорічно 28-го липня, у день Святого Володимира,відзначають День Хрещення Київської Русі — України. Це державне свято, встановлене президентом у 2008 році, й означає спадкоємність тисячолітньої історії України, нації та держави.

Сайт "Є"

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.