Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Веремій В’ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА

Веремій В’ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА

26 листопада в приміщенні конференц-залу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» відбулась зустріч старшокласників закладу із Катериною Веремій -матір'ю Героя України, Героя Небесної Сотні, журналіста В'ячеславаВеремія. Також на зустріч завітали перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук, педагоги закладу освіти на чолі із його директором Любов'ю Бізюк, працівники Ізяславської центральної районної бібліотеки.

На зустрічі Катерина Веремій, уродженка села Поліське Ізяславського району, представила книгу «Веремій В'ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА», упорядником якої вона є.У книзі представлено статті, спогади і авторські твори, які змальовують життєвий образ відомого в Україні і світі журналіста В'ячеслава Веремія – Героя України, Героя Небесної Сотні.

Катерина Аркадіївна повідала про дитячі, юнацькі та студентські роки сина, про його журналістську діяльність. Зокрема вона наголосила, що у збірнику засвідчено його патріотичнийі гуманістичний світогляд, вираженийв публіцистичних і художніх творах. «Таким він сформувався у «Газете по-киевски», де працював найдовше- із 2004 по 2011 роки. Пізніше В'ячеслав Веремій друкувався в інтернет-виданнях «Обозреватель», «Ukrainian iPhone», а з травня 2013 року – в щойно утворенійгазеті «Вести», де, як завжди, писав про життя свого улюбленого Києва», — розповіла Катерина Веремій.

19 січня 2014 року В'ячеслав перебував разом із протестувальниками на вулиціГрушевського та одержав тяжке пораненняока внаслідок вибуху світлошумової гранати, після складної операції був на лікарняному. В ніч на 19 лютого, повертаючись додому, В.Веремій намагався сфотографувати натовп озброєних «тітушок», за що поплатився життям: його жорстоко побили і нанесли смертельне вогнепальне поранення.

З вуст матері під час зустрічі пролунало декілька віршів сина, написані ним у різні часи. Також Катерина Аркадіївна прочитала і декілька власних поетичних творів.

Зі словами вдячності за сина-Героя до Катерини Веремій звернувся присутній на заході перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук. Під час свого виступу Павло Павлович зазначив на глибокому символізмі часу проведення зустрічі – час, коли російський агресор надав чергового удару по свободі, незалежності та територіальній цілісності України.

Катерина Веремій поспілкувалась із учнями та відповіла на їхні питання.

Всі присутні на зустрічі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, всіх полеглих за свободу України в ході проведення АТО та ООС хвилиною мовчання.

Після зустрічі Катерина Веремій оглянула експозицію меморіального музейного комплексу, що діє на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» — музею старшоголейтенанта Олега Онищука та всіхуродженців Ізяславського району, які загинули в Афганістані, експозиції пам'яті загиблого в АТО випускника школи старшого лейтенанта Миколи Микитюка.

Також К.Веремій подарувала примірники книги «Веремій В'ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА» шкільній бібліотеці та Ізяславській центральній районній книгозбірні.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

186
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.