Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Великі черги на кордоні з Польщею

​Великі черги на кордоні з Польщею

Відтоді, як 16 травня було відкрито піший перехід у пункті пропуску «Шегині-Медика», відео звідти активно ширяться соцмережами та ЗМІ.

У пункті пропуску пішоходів з України в Республіку Польща «Шегині» останнім часом загострилась ситуація з пропуском людей.

«Станом на 11:00 14 червня в пункті пропуску «Шегині», що у Львівській області, зібралося близько чотирьох сотень осіб, які очікують на перетин кордону з Республікою Польща. Люди в черзі скаржаться, що час очікування становить до 10 годин без умов дотримання соціальної дистанції та без можливості вирішення елементарних санітарно-гігієнічних проблем», – йдеться у повідомленні ДПСУ.

Телеканал Перший Західнийоприлюдниврепортаж про жахливі умови, в яких доводиться долати кордон українцям. Як і раніше, тут не обладнані вбиральні та місця для сидіння. Проте, щоб люди, які стоять у черзі змогли перепочити, сховатися від спеки чи дощу, вчора у пункті пропуску «Шегині» співробітники ГУ ДСНС у Львівській області розгорнули каркасні намети, а органи місцевої влади забезпечили доставку питної води.

Реакція українців на ситуацію різна. Одні підтримують співгромадян, інші – навпаки.

Оксана Пархоменко:«Навіщо треба було сюди вертатися, бо злякалися карантину? Приїхали занесли заразу, а тепер знову туди? Хто хоче робити і тут гарну роботу знайде. Стидоба!»

Сьогодні, у понеділок, об 11:00 в пункті пропуску «Шегині» відбувся брифінг за участі керівництва прикордонного загону щодо ситуації, яка склалася. Прикордонники назвали причини великих черг на кордоні з Польщею.

«Великі черги у пункті пропуску «Шегині» сталися через те, що польські прикордонники здійснюють подорожуючим температурний скринінг та контрольні операції зі встановлення правил і законності підстав для перебування на території Польщі», – зазначає перший заступник начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби України – начальник штабу Олексій Гавель.

Враховуючи ситуацію, громадян просять по можливості перетинати українсько-польський кордон легковим транспортом в автомобільних пунктах пропуску «Ягодин», «Краківець» та «Рава-Руська».

Зараз у ПП «Шегині» на перетин кордону з Польщею очікують близько 100 осіб.

Аліна Ріжко

279
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.