Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ведуться завершальні роботи із реконструкції КНС та капітального напірного колектору в місті Ізяслав

Ведуться завершальні роботи із реконструкції КНС та капітального напірного колектору в місті Ізяслав

В КП «ІЗЯСЛАВВОДОКАНАЛ» повідомили, що 9 лютого ведуться завершальні роботи із реконструкції КНС капітального напірного колектору в місті Ізяслав. Для цього було тимчасово обмежено подачу води для споживачів мікрорайону «Нового Міста».

Реконструкція здійснюється з метою забезпечення надійного водовідведення, запобігання скиду неочищених стічних вод до поверхневих водойм, поліпшення їх екологічного стану, запобігання порушення санітарно-гігієнічного стану проживання мешканців міста Ізяслав. Дані роботи виконує ТОВ «Кулев-Інвест» (м.Івано-Франківськ). Загальна кошторисна вартість проєкту – 13852,291 тис.грн. Роботи було розпочато ще в 2019 році. У 2020-2021 році роботи ведуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Також у 2020 році з Ізяславського міського бюджету, в рамках співфінансування, було виділено кошти в розмірі 666,942 тис.грн.

Як зазначив директор КП «Ізяславводоканал» Микола Поліщук, після встановлення запірної арматури (електрозасувка D=500 мм) на магістральному колекторі в кінці січня поточного року, черговим етапом реконструкції став демонтаж частини старого каналізаційного трубороводу, через який на КНС поступали нечистоти зі всього міста, який функціонував понад 30 років. Для забезпечення проведення робіт і було обмежено водопостачання споживачам. Також силами КП «Ізяславводоканал» здійснюється відкачування нечистот, що поступають трубопроводами до КНС, для забезпечення проведення комплексу ремонтних робіт.

Як запевнили виконавці робіт, їх запланований обсяг передбачається завершити до кінця дня 9 лютого. У випадку відставання від графіку можливі перебої з водопостачанням 10 лютого.

Адміністрації КП «Ізяславводоканал» просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету 

міської ради за матеріалами КП «Ізяславводоканал»

139
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.