Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Важливо: Володимир Зеленський заблокував мовлення телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK

Важливо: Володимир Зеленський заблокував мовлення телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK

Президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення РНБО стосовно впровадження санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака та телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, — говориться в указі президента.

Санкції проти Тараса Козака введено на п’ять років.

“Сьогодні відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони, де шляхом письмового голосування члени РНБО розглядали питання введення персональних санкцій щодо юридичних та фізичних осіб, які перебувають на території України. З 19 членів Ради національної безпеки і оборони 17 проголосували за, один утримався, один знаходиться у відрядженні” – так процитував Офіс Президента секретаря РНБО Олексія Данилова.

Ці санкції мають на увазі блокування активів, обмеження торгових операцій, обмеження транзиту ресурсів, запобігання виведення капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів, повну або часткову заборону здійснення операцій з цінними паперами, припинення видачі дозволів на ввезення та вивезення з України валютних цінностей, обмеження видачі готівки за платіжними картками, заборона передачі технологій, прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Сайт «TV7+»

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.