Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Важкопоранений 18-річний випускник Плужненської школи-інтернату потребує допомоги

Важкопоранений 18-річний випускник Плужненської школи-інтернату потребує допомоги

Важкопоранений 18-річний випускник Плужненської школи-інтернату потребує допомоги

Боєць 128-ї окремої гірсько-піхотноїбригади Руслан Кашиця отримав важкі поранення ще 8 вересня. Протягом минулого місяця 18-річний славутчанин, який підірвався на розтяжці в районі Торецька на Донеччині, перебував у реанімаційному відділенні Дніпровської лікарні імені Мечникова, де йому було проведено 6 операцій. У Руслана множинні важкі поранення, ампутована нога і частково втрачений зір.

Як зазначають лікарі Дніпровської обласної лікарні, юнаку було проведено оперативне травматологічне втручання, а також оперативне втручання лікарями-офтальмологами.

Робити якісь прогнози медики поки що не наважуються. Бо ще попереду лікування очей, ампутована нога формується під протез.

Руслан Кашиця досить рано залишився без батьківської опіки. У Дніпровській лікарні його відвідали працівники Плужненської школи-інтернату І-ІІ ст., де він навчався протягом дев'яти років. Про трагедію з Русланом дізналися з телевізійних новин. Директор закладу Валентин Климчук запевняє про подальшу підтримку з боку всього колективу у проведенні лікування та реабілітації. Важкопораненого бійця-сироту Руслана Кашицю чекають у школі-інтернаті, де він навчався, обіцяють надати житло і допомогти із роботою.

Зараз хлопець знаходиться в Одесі в Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України, де йому проведена операція із заміни очного кришталика. Наразі він бачить лише на одне око і всього 20 відсотків, а попереду ще багатомісячне лікування. З юнакомпрацюють психологи, а усе, чого не вистачає в лікарні, приносять небайдужі люди і волонтери.

Вихователі школи-інтернату, волонтери та друзі Руслана звертаються до усіх небайдужих із проханням підтримати юнака та долучитися до збору коштів на його лікування й подальшу реабілітацію. Гроші можна перераховувати на особисту картку Руслана Кашиці ПриватБанку.

Номер картки — 5168 7573 3216 5101.


271
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.