Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Важко, але треба працювати: як зосередитися на роботі під час війни

Важко, але треба працювати: як зосередитися на роботі під час війни

Чергуйте роботу з іншими зайняттями, які допомагають вам позбутися стресу.

Попри війну цивільне населення має продовжувати працювати, щоб заробляти гроші й платити податки. Бо останні йдуть на потреби Збройних Сил України. Однак в умовах постійної загрози та інформації про нові обстріли й руйнування це досить непросто зробити. Корисними порадами, як зосередитися на роботі під час війни, поділилася психолог Алла Каун у телеграм-каналі «Психологічна підтримка».

Порада №1. Найперше зрозумійте заради чого ви зараз працюєте. Наприклад, зберегти дохід для своєї родити, щоб бути корисним суспільстві, щоб підтримати економіки України чи щоб просто не сидіти без діла. Визначте свою мету й домовтеся зі собою про її значущість.

Порада №2. Ставте перед собою невеликі завдання на наступну годину-дві. Відмічайте, що ви впоралися з ними. Для вашої психіки це буде сигналом, що ви живі й готові далі працювати.

Порада №3. Чергуйте роботу з іншою діяльністю, яка допомагає вам впоратися зі стресовими ситуаціями. Для цього знайдіть відповідь на питання, що у довоєнному житті вам допомагало пережити важкі та кризові моменти. Наприклад, це може бути молитва, самомасаж, телефонна розмова з близькими, дихальні вправи, навчання, роздуми на кухні, в’язання, обійми, смачна їжа, водні процедури…

Порада №4. Постійно будьте в контакті зі собою і перевіряйте, чи маєте достатньо сил, щоб працювати. Якщо є сумнів, краще відновіть їх, використовуючи стратегію чергування діяльності.

«Так, ви були дуже сильними й працездатними до війни, але зараз ваша психіка переживає травматичну подію. Переглядаючи постійно рівень власної «батарейки» та надаючи собі спокій, ви суттєво знижуєте можливість розвитку симптомів посттравматичного стресового розладу», — зазначила Алла Каун.

Сайт "Є"

41
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.