Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Василь Черняк з Ізяслава ставлауреатом рейтингу «Народне визнання 2016»

Василь Черняк з Ізяслава ставлауреатом рейтингу «Народне визнання 2016»

Василь Черняк з Ізяслава ставлауреатом рейтингу «Народне визнання 2016»

У концерт-холі «Сади Перемоги» міста Одеса 16 грудня відбулось нагородження лауреатів 16-го Рейтингу популярності людей та подій Півдня України «Народне визнання — 2016». Організаторами найпрестижнішого в регіоні проекту стали популярні одеські газети «Аргументи і факти», «Комсомольська правда», «Наше місто», журнали «Фаворит Успіху», «Теленеделя» та інші видання.

Церемонія нагородження розпочалася з традиційної процедури гасіння унікальної поштової марки, що стала символом проекту. Її випустили спеціально для «Народного визнання 2016».

Після цього розпочалося урочисте нагородження лауреатів 16-го Рейтингу популярності людей та подій Півдня України «Народне визнання». До присутніх зі вступним словом звернувся Голова оргкомітету, Заслужений журналіст України, голова Ради директорів компанії «Південноукраїнський Медіа Холдинг» Петро Галчанський.

«Сьогодні на цю сцену вийдуть призери олімпійської збірної України, піднімуться наші захисники — військові, волонтери. Ми будемо вітати талановитих дітей, аплодувати ветерану-залізничнику, главі трудової династії, чий загальний трудовий стаж перевалив за сімсот років. Керівники найбільших державних і приватних підприємств, вітчизняні виробники, юристи, викладачі, лікарі — також наші сьогоднішні лауреати», — сказав Петро Галчанський.

Він додав, що лауреатів рейтингу об'єднують високі моральні принципи, любов до людей і прагнення зробити наше життя більш достойним, і вони гідні низького поклону за це.

Визначення переможців відбувалося у номінаціях: «За вірність обов'язку», «Легенда трудової слави», «Благодійність року», «Майбутнє Одеси», «Музичний проект року» та багатьох інших.

У номінації «За вірність обов'язку», серед інших, нагороду отримав уродженець міста Ізяслав, молодший сержант, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців військової розвідки і спеціального призначення Одеської військової академії Василь Черняк. Понад півтора року він служив безпосередньо в зоні проведення АТО. Він особисто брав участь в бойових діях на найвідповідальніших ділянках — таких, як Дебальцеве, Артемівськ, майорських, Зайцеве, Попасна, Троїцьке, Золоте, Лисичанськ. Василь з тих воїнів, які своєю безстрашністю, військовою доблестю і цілеспрямованістю довели вірність народу України.

Відзнаку рейтингу Василь Черняк отримав з рук Героя України, почесного президента Одеського морського торгового порту та почесного громадянина Одеси Миколи Павлюка.

Вітаємо нашого земляка із заслуженою відзнакою!

За матеріалами сайту odessamedia.net

167
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.