Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вакцини від коронавірусу: чим щеплюють хмельничан і чи буде Pfizer «для всіх»

Вакцини від коронавірусу: чим щеплюють хмельничан і чи буде Pfizer «для всіх»

Очікують поставку ще однієї, нової для Хмельниччини, вакцини Moderna.

На Хмельниччині продовжується вакцинальна кампанія проти COVID-19. Наразі для щеплення використовують три різні вакцини: CoronaVac, Pfizer і AstraZeneca. Також очікується поставка препарату американського виробництва Moderna – ще одна вакцина, яка зареєстрована в Україні.

Вакцинацію проводять у 81 пункті області, де щеплення можуть отримати цільові групи 1-4 етапів вакцинальної кампанії. За словами заступниці директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Тетяни Косовської, до кінця липня таких пунктів побільшає до сотні, а загалом на Хмельниччині планують відкрити 150 пунктів щеплень від коронавірусу. Для цього зараз проводиться до додаткове навчання персоналу. Крім того, всіх охочих щеплюють щовихідних у центрах масової вакцинації, які працюють у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському.

«Стосовно використання препаратів, вакцина CoronaVac йде на центри вакцинації. Pfizer і AstraZeneca розподіляється по пунктах щеплень. Moderna планується на щеплення колективів», — пояснює вона.

Водночас днями стало відомо, що Міністерство охорони здоров’я вирішило зробити Pfizer доступним для широкого загалу. За повідомленням МОЗу, Україна очікує отримати близько 1 мійльона доз цієї вакцини до кінця липня.

«МОЗ повідомляє про те, що вакцини фірми Pfizer має бути багато і прийде час, коли вона буде у вільному доступі для всіх. Але ми поки користуємося тим, що маємо», — говорить спеціалістка.

Як додають в департаменті, як тільки вакцини буде вдосталь, центри масової вакцинації відкриють й в інших містах Хмельниччини. Вже з цієї суботи такий центр запрацює у Волочиську, у планах Шепетівка, Славута, Красилів.

Сайт "Є"

92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.