Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вакцинація від Covid-19 на Хмельниччині: в ОДА пояснили, чому кампанія проходить повільно

Вакцинація від Covid-19 на Хмельниччині: в ОДА пояснили, чому кампанія проходить повільно

В області вакцинували понад три тисячі осіб.

У неділю, 21 березня, в Україні першу з двох доз вакцини проти коронавірусу отримали 2 715 людей. Однак у Хмельницькій та кількох інших областях не зробили жодного щеплення. Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на Міністерство охорони здоров'я. У Хмельницькій обласній державній адміністрації цю ситуацію пояснили тим, що у вихідні дні охочих проходити вакцинацію мало. Натомість чергові бригади працюють постійно.

«Поки більшість вакцинованих — це медики, решта людей можуть вакцинуватися по залишковому принципу, якщо відкритий флакон і є записані громадяни. У неділю медики хочуть мати вихідний, хтось, можливо, поїхав кудись чи на відпочинку. Тому на неділю й не стають в чергу на вакцинацію. Бригад є зараз 13, усі вони працюють, але якщо немає хоча б 10 медиків на вакцинацію, то флакон просто не відкривається», — зазначив заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Ткачук.

За його словами, медичні заклади, де лікують хворих на Covid-19, розташовані у різних точках області. Тому якщо стають в чергу на неділю два медики в Ізяславі й два в Кам'янці-Подільському, то відкрити один флакон і їздити їх вакцинувати не можливо.

«Нам передали 18 тисяч доз на область. Вакциновано наразі 3 500 осіб. Лише у минулу п’ятницю вакцинували 400 осіб, а в суботу — 160. Зараз збільшили перелік осіб, які підлягають вакцинації, тому швидкість буде зростати. Підготовлені бригади саме під цю вакцину і вона буде використана досить швидко. Відкрито 8 пунктів щеплень у центрах первинної медико-санітарної допомоги. Таких пунктів щеплень буде 63», — додав Сергій Ткачук.

Заступник голови ОДА зазначає, що насправді багато медиків не хочуть вакцинуватися і з цього приводу триває роз’яснювальна кампанія. Багато ще вагаються. Керівник наголошує, що під час 2 та 3 хвилі медики, які відмовились, не зможуть бути вакциновані.

Сергій Ткачук каже, темпи вакцинації на Хмельниччині не найнижчі. Наша область знаходиться десь у середині списку серед решти областей по швидкості проведення відповідних заходів.

Сайт "Є"

179
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.