Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вадим Лозовий вручив в Ізяславі ключі від квартир дітям-сиротам

Вадим Лозовий вручив в Ізяславі ключі від квартир дітям-сиротам

Відповідно допостанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» днями зазначеній категорії громадян України за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам Ізяславською міською радою та М'якотівською сільською радою було придбано 4 квартири на території міста Ізяслав для двох дітей-сиріт та трьох осіб із числа дітей-сиріт.

01 листопада голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцковвручили новим власникам ключі від придбаних квартир.

Вітаючи молодих людей, які отримують квартири, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий сказав: «Коли є складна ситуація, важливо, щоб всі були разом і допомагали один одному. Дякуючи єдності всіх людей доброї волі, ми сьогодні маємо дуже приємну мить – ми можемо вручити ключі від квартир, людям, які ці квартири вкрай потребують.Відсьогодні ви будете мати вже свою власну домівку, будете мати можливість планувати свій завтрашній день. Це, звичайно, є невелика лепта, проте вона йде від чистого серця. Тут чітка позиція керівництва держави, області та району, депутатів місцевих рад різних рівнів: ми у цій справі виступаємо разом одною командою, щоб допомогти вам».

У свою чергу голова районної державної адміністрації Борис Яцков зауважив, що в районі ведеться злагоджена робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. «Це ваше перше соціальне житло, певний старт. А далі живіть, працюйте, творіть для себе, для інших, для України», — наголосив Борис Олександрович.

Вадим Лозовий та Борис Яцков вручили ключі: Вадиму Смірнову від однокімнатної квартири загальною площею 37,5 м2 придбаною за 236,850 тис.грн.; Олексію та Дмитру Стецюкам від 3-х кімнатної квартири загальною площею 41,5 м2 за 299,700 тис.грн.; Івану Басюку від однокімнатної квартири площею 41,6 м2 за 298,516 тис.грн.; Олені Співак від двохкімнатної квартириплощею 43,4 м за 296,676 тис.грн..

Саме такі заходи — приклад успішної реалізації соціально значущих проектів, мета яких – повернення дітям віри у людей і державу, власні сили. Так, на сьогодні питання із житлом дітям зазначеної категорії не вирішено повністю. Але це кроки, які після об'єднання спільних зусиль дадуть змогу наблизитися до означеної мети.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.