Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В закладах освіти Ізяславського району пролунав Перший Дзвоник

В закладах освіти Ізяславського району пролунав Перший Дзвоник

В закладах освіти Ізяславського району пролунав Перший Дзвоник

Життя — це великий урок, і всі ми в ньому учні.
Саме тому День знань — не просто свято чи початок ще одного навчального року. Це нові відкриття та досягнення, адже розвиток без знань неможливий.

1 вересняу всіх школах Ізяславщини в День знань відбулись свята Першого дзвоника. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

У цей день, щоб привітати учнів та педагогів району із початком нового 2016/2017 навчального року, завітав т.в.о.першого заступника голови обласної державної адміністрації Олег Гуменний.

Він, разом із головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим, заступником голови районної ради Михайлом Борисюком, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ларисою Сологуб, секретарем Ізяславської міської ради Наталією Попко відвідали свято Першого Дзвоника в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія», якийрозпочинає навчальний рік у статусі опорної школи.

«Дорогі школярі, сьогодні для вас надзвичайно хвилюючий день, саме тому хочу побажати вам успіхів, зростати енергійними, здоровими, щасливими і слухняними. Шановні одинадцятикласники, у вас розпочинається відповідальний період у шкільному житті, проведіть його результативно, отримайте гарні оцінки і оберіть щасливу дорогу в доросле життя» – зазначиву своєму вітальному слові т.в.о.першого заступника голови обласної державної адміністрації Олег Гуменний. Також Олег Вікторович вручив директору закладу Любові Бізюк сертифікат на 15 комп'ютерів від голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука.

Вітаючи учасників та гостей свята, голова районної державної адміністрації Борис Яцков щиро подякував колективу закладу за велику пророблену роботу, що дала змогу отримати право стати опорним навчальним закладом, одним із 4 які створено на Хмельниччині. Борис Олександрович побажав, щоб цей навчальний рік відкрив перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів — надихав успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

На знак подяки учні 11-х класів представили для всіх присутніх свій танцювальний флеш-моб.

ФОТОЗВІТ зош 5

У цей же день т.в.о.першого заступника голови обласної державної адміністрації Олег Гуменний разом із головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим, заступником голови районної ради Михайлом Борисюком, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ларисою Сологуб відвідали свято Першого Дзвоника

побували на урочистостях зМислятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Вітаючи учнів, педагогів, батьків та всіх жителів села, вони у своїх виступах побажали їм успіхів, любити нашу спільну Батьківщину, материнську мову та рідне місто, поважати працю людей та їх знання. Старшокласникам побажали успішно пройти всі випробування і в підсумку отримати найкращі результати, а вчителям – висловили найщиріші слова вдячності та побажання міцного здоров'я.

У зв'язку із припиненням діяльності Більчинського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., дитячий садок» та для забезпечення якісного підвозу учнів з села Більчин, Більчинка, Лопушне до Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Олег Гуменний та Борис Яцковвручили директору школи Раїсі Янковій ключі від нового шкільного автобусу, який було придбано за кошти освітньої субвенції та частково дофінансовано за рахунок коштів районного бюджету.

У подячному слові директор школи Раїса Янкова та Мислятинський сільський голова Ірина Гордієнко висловили подяку за турботу про жителів Мислятинської громади з боку як обласної, так і районної влади.

Фотозвіт мислятин

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчуквзяли участь в урочистій лінійці Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Під час урочистостей вони побажали в новому навчальному році учням приємних вражень, яскравих та нових відкриттів, а педагогам старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії.

Павло Ковальчук відмітив, що сьогодні пріоритетним завданням держави є підвищення якості освіти та забезпечення вільного доступу до неї, ефективне використання коштів в системі освіти, використання освіти як засобу соціальної інтеграції.

Фотозвіт ЗОШ 1

Для першокласників і старшокласників цей день є одним із найбільш зворушливих. За багаторічну історію відзначання свята Першого дзвоника цей день став Днем знань, початком нового та незвіданого. Урочисто його відзначили в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Школярі, вчителі, батьки, гості зібрались біля стін школи, щоб разом розпочати новий навчальний рік. Із привітаннями та настановами до школярів звернулися: директор закладу Роман Демчук, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та інші.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них — це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років, у країні знань.

Фотозвіт зош 2

І звичайно, в кожному навчальному закладі пролунав традиційний перший шкільний дзвоник.

Бажаємо, щоб новий 2016/2017 навчальний рік приніс тільки приємні враження та посилив жагу до знань. Попереду нові перемоги та радісні події!

В.Кучерук

80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.