Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В їдальні Ізяславського НВК № 5 з'явилась сучасна натяжна стеля

В їдальні Ізяславського НВК № 5 з'явилась сучасна натяжна стеля

В їдальні Ізяславського НВК № 5 з'явилась сучасна натяжна стеля

Перед початком нового 2017/2018 навчального року головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим приділяється особлива увага стану підготовки закладів освіти району. Борис Олександрович постійновідвідує заклади освіти, в яких проводяться ремонтні роботи, контролює якість виконаних робіт, дотримання графіків роботи, тощо.

Під час визначення видів та обсягів робіт відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації за підтримки керівництва району приділялась увага використанню та застосуванню інноваційних видів матеріалів та технологій.

Під час підготовки до ремонтних робіт у їдальні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» було вирішено запровадити досвід в проектуванні натяжних стель у навчальних закладах, що дозволяє постійно розробляти продукти, які вирішують конкретні проблеми в школах. Адже натяжні стелі в навчальних закладах при встановленні дозволяють створити оптимальний комфорт, оскільки вони добре поглинають звуки, а також забезпечують вільний потік повітря та надають приміщенню унікального вигляду. Натяжні стелі є естетичними і економічними. Вони виготовляються з екологічно чистого матеріалу. У поєднанні з такими якостями стель як довговічність, відсутність запаху і водонепроникність, — цей факт виводить натяжні стелі на перше місце по доцільності застосування його в таких установах.

16 серпня голова райдержадміністрації Борис Яцков побував в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія», де особисто оглянув хід робіт із встановлення в залі для прийому їжі та в частині харчоблоку сучасних натяжних стель. Крім натяжної стелі в їдальні з'явились і сучасні енергозберігаючі світильники. Зокрема Борис Олександровичзазначив, що натяжні стелі в навчальних закладах з часом не змінюють свою структуру та колір, мають пиловідштовхуючі властивості, легко миються — для цього достатньо губки та будь-якого миючого засобу. Вони формують естетичний смак у дітей.

Сьогодні навчальні заклади району, ведуть свою основну ідеологію до того, щоб привчити дітей до комфорту, до того, щоб вони самі його собі створювали. На цьому етапі основним завданням є те, щоб створити в стінах школи сприятливу атмосферу, яка б спонукала до прогресивного засвоєння знань учнями.

Сертифіковані підвісні конструкціїдля освітніх установ відповідають усім вимогам до натяжних стель в навчальних закладах та діючим стандартам. Серед безумовних переваг натяжних конструкцій, що впливають на навчальні процеси, слід зазначити такі моменти:

— підвищена звукоізоляція за рахунок додаткового звукового бар'єру;

— конструкції практично не притягають дрібні частинки. Для видалення пилу досить раз в півроку протерти їх мильним розчином;

— виготовлені з екологічно безпечних матеріалів та повністю виключають появу алергії;

— міцні і еластичні конструкції відрізняються підвищеною стійкістю до механічних впливів і деформацій.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

126
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.