Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В єдності – сила народу

В єдності – сила народу

Щороку 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи в честь подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

На знак віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору,прищеплення любові до Батьківщини та піднесення духу патріотизму у молоді, 21 листопада в приміщенні Ізяславського районного будинку культури відбувся меморіальний захід «Україна – територія гідності!». Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. «Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного із нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів», — сказав у виступі Володимир Борисович. Також він закликав усіх присутніх завжди пам'ятати про велику жертовність кращих представників нашого народу, у тому числі наших земляків, у прагненні до свободи та бути гідними невмирущої слави героїчних предків.

Учасники заходу поринули у спогади про буремні події 2004 року – Помаранчеву революцію, яка була Святом Свободи, і Революцію Гідності 2013-2014 років та Небесну Сотню.

ФОТОЗВІТ РБК

У День Гідності і Свободи у закладах освіти та культури Ізяславщини відбулась низка тематичних просвітницьких та виховних заходів.

У всіх загальноосвітніх школах відбулися шкільні тематичні лінійки, флеш-моби, виховні години, лекції, уроки мужності про революційні події 2004 року та масові акції громадського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року.

У закладах культури проведено уроки пам'яті, конференції, круглі столи, перегляди документальних і художніх фільмів за участю учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. Крім того організовано виставки плакатів і фотографій з даної тематики.

Під час тематичних заходів учасники згадали про основні події чотирьохрічної давнини, запалили свічки пам'яті та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні і бійців, які загинули, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність України під час антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

«Пам'ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї Батьківщини, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави» – таким був головний акцент проведених заходів.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

97
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.