Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В управлінні інфраструктури Хмельницької ОДА новий начальник: що він задекларував

В управлінні інфраструктури Хмельницької ОДА новий начальник: що він задекларував


25 березня в управління інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації з'явився новий очільник. Ним став Василь Остапчук, якого днями на цю посаду призначив голова ОДА Дмитро Габінет.

«Призначити з 25 березня 2020 року Остапчука Василя Володимировича на посаду начальника управління інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації за результатами конкурсного відбору з посадовим окладом згідно зі штатним розписом. Присвоїти йому шостий ранг державного службовця», — йдеться у розпорядженні голови Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета датованим 24 березням.

Власне управління інфраструктури було створено лише наприкінці січня цього року. Раніше воно було частиною обласного департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури. Проте Дмитро Габінет раніше анонсував, що сім управлінь та департаментів Хмельницької облдержадміністрації реорганізують. Зокрема, в рамках цього процесу з'явилося й управління інфраструктури.

«Раніше цього управління не було як окремого структурного підрозділу, але надзвичайно важливо його створити, — каже Дмитро Габінет. — Бо без якісної інфраструктури не можуть розвиватися інші напрямки, передусім, економічний».

Згідно з умовами проведення конкурсу на заняття посади начальника управління інфраструктури, зарплатня Василя Остапчука становитиме 10 тисяч 550 гривень. Також передбачені й інші виплати відповідно до Закону України «Про державну службу».

Останню виправлену електронну декларацію кандидата на посаду начальника цього управління Василь Володимирович опублікував 12 березня цього року. У ній вказано його майновий стан за 2019-й.

Отож, торік з нерухомості він мав у власності земельну ділянку в Ізяславському районі площею 20 тисяч квадратних метрів. Проте в декларації не вказано конкретного населеного пункту, в якому вона розташована. Також він разом зі сім'єю безоплатно користується квартирою в Ізяславу площею 60 «квадратів».

Торік Василь Володимирович придбав автомобіль «Toyota Avensis» 2012 року випуску. Його вартість склала 390 тисяч гривень.

У 2019 році йому нарахували 47 тисяч 340 гривень зарплатні за основним місцем роботи у ТОВ «Компанія «Галеон» та 8 тисяч 682 гривні доходу від надання майна в оренду ТОВ «Компанія «Укрелітагро». Також він вказав п'ять гривень «іншого доходу» отриманого в одному з банків. Натомість його дружині Олені Остапчук нарахували 249 тисячі 660 гривень зарплатні в Ізяславському навчально-реабілітаційному центрі та 700 гривень вона отримала від профспілки цієї організації.

Грошові активи родина Остапчуків зберігає у готівковій формі. Так, Василь Остапчук задекларував 22 тисячі євро, його дружина — 8 тисяч 500 доларів, а дочка — тисячу євро.

Джерело: Портал "Є"

128
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.