Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Укрзалізниці хочуть запустити потяги швидкістю до 350 км/год

В Укрзалізниці хочуть запустити потяги швидкістю до 350 км/год

«Укрзалізниця» має проєкт руху потягів зі швидкістю до 350 км/год зі столиці до найбільших міст України, наразі його обговорюють та шукають інвесторів.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

За словами голови правління «Укрзалізниці» Володимира Жмака, в УЗ є проєкт швидкісного сполучення за напрямками з Києва до Львову, Харкова та Одеси, який наразі знаходиться на етапі обговорення.

«Для цього нам потрібні інвестиції, самі ми цей проєкт не подолаємо, тому потрібен інвестор, який зацікавлений у концесійному підході», – розповів Жмак. Він зазначив, що вже є зацікавлені учасники.

Жмак додав, що єдиний шлях залучити необхідні фінансові інвестиції для проєкту — це концесія, і перш за все йдеться про концесію вокзалів.

«Наразі ми говоримо про 7 вокзалів, можливо, ще приєднається Львів», – зауважив Володимир Жмак. Їх хочуть облаштувати «за європейським зразком»:

«Для пасажирів і для Укрзалізниці на вокзалі потрібна колія, зала очікування і два офіси для продажу квитків. Все інше буде торговим центром. Ми хочемо зробити вокзали за європейським зразком, коли до 60% відвідувачів вокзалів не є пасажирами, а приходять туди, як у торговий центр», – резюмував Володимир Жмак.

Нагадаємо:

В рамках структурної реформи Укрзалізниці підприємство поділилина оператора інфраструктури «УЗ Інфра» та філію вантажних перевезень «УЗ Карго».

Перепідпорядкування компанії і виділення 4-х вертикалей планують провести до кінця 2021 року. Крім бізнес-вертикалі вантажоперевезень, в майбутній холдинг ввійдуть — пасажирська, виробнича і інфраструктурна.

Економічна правда

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.