Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Україні запровадять надзвичайний стан: що він може передбачати

В Україні запровадять надзвичайний стан: що він може передбачати

В залежності від територій будуть ухвалюватися посилені чи пом'якшені заходи.

Рада національної безпеки та оборони прийняла рішення ввести надзвичайний стан на всій території України, крім Луганської та Донецької областей, де вже діє особливий режим з 2014 року. Наразі це рішення ще має підтримати Верховна Рада. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу 23 лютого.

За його словами, в залежності від територій будуть ухвалюватися посилені чи пом'якшені заходи, які прописані у законодавстві про правовий режим надзвичайного стану. Їх прийматимуть обласні комісії, до яких входитимуть представники всіх органів державної та місцевої влади. Саме вони будуть приймати рішення про доцільність тих чи інших заходів з огляду на ситуацію та потребу на місцях.

«Це може бути посилення охорони, громадського порядку та об’єктів життєдіяльності населення і народного господарства, може бути обмеження руху транспортних засобів та їх перевірка, перевірка документів…», — сказав Олексій Данілов.

Він також додав, що на житті людей надзвичайний стан не має якось реально відображатися.

«Це превентивні питання для того, щоб у країні зберігався спокій, щоб у нас працювала економіка. Ми неодноразово казали: головне завдання, яке перед собою ставить Росія, — це через внутрішню стабілізацію досягти своєї мети. Для запобігання цьому було ухвалене таке рішення», — сказав Данілов.

Він також уточнив, що надзвичайний стан вводиться на 30 днів, але у разі необхідності президент може продовжити його ще на 30 днів.

Сайт "Є"

125
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.