Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Україні за два роки планують вакцинувати 50 відсотків населення

В Україні за два роки планують вакцинувати 50 відсотків населення

Вакцинацію проводитимуть у декілька етапів.

Наприкінці минулого року Міністерство охорони здоров'я затвердило дорожню карту з впровадження вакцини від Covid-19 та проведення масової вакцинації. Як повідомив керівник Хмельницького обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Юрій Корева, у цій карті вказано, що протягом 2021 та 2022 років мають охопити вакцинацією не менше 50% населення країни.

В Україні громадян вакцинуватимуть безкоштовно у декілька етапів:

Перший етап — вакцинація медиків та персоналу закладів охорони здоров'я, які надають допомогу хворим на Covid-19; підопічні в інтернатних закладах, будинках людей полого віку та працівники цих закладів; військові, які беруть участь в Операції об'єднаних сил на Сходів.

Другий етап — вакцинація медичних працівників та людей від 80 років.

Третій етап – вакцинація громадян віком від 65 до 79 років; працівників ДСНС, поліції, Нацгвардії, СБУ, ЗСУ; вчителів і працівників сфери освіти.

Четвертий етап – вакцинація українців віком від 60 до 65 років та дорослих від 18 до 59 років із супутніми захворюваннями, які можуть дати ускладнення при Covid-19.

П'ятий етап — вакцинація решти категорій населення, які не входять до вищеперерахованих.

«Дорожня карта визначає початок вакцинації за наявності в Україні зареєстрованих препаратів. Зважаючи на обмежену кількість вакцини для нашої держави, на першому етапі вакцинація триватиме до трьох місяців», — додав керівник обласного штабу Юрій Корева.

За його словами, вводити препарат будуть на пунктах щеплення, які працюють в закладах охорони здоров'я. Також функціонуватимуть мобільні бригади, які за потреби вакцинуватимуть вдома.

«Додаткових медичних закупівель для проведення першого етапу вакцинації в області непотрібно. Разом з тим, при проведені решти етапів і збільшенні кількості людей, яких потрібно буде вакцинувати, додатково придбаємо холодильне обладнання для препарату», — зазначає керівник штабу.

Сайт "Є"

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.