Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Україні відзначають День родини

В Україні відзначають День родини

8 липня в Україні відзначають День родини. Для багатьох українців родина — це компас, дороговказ, який веде нас по життю. Допоки в нас є родина, ми знаємо, що не одні у цьому світі. Адже рідні – це ті, хто розділить з нами і радість, і горе, надихає на досягнення великих висот і надає підтримку, коли нам здається, що земля йде з-під ніг, з ким є кумедні фото і незвичні традиції, чия вітальна листівка завжди буде серед цінних речей, з ким улюбленим місцем назавжди залишиться яблуня у бабусиному саду чи ґанок батьківської хати.

Кожна родина — це виняткова історія. Зараз в одних ця історія продовжується за кордоном, у когось – в рідному місті/селі, а в інших — на лінії фронту. Тому в декого сьогоднішній день буде наповнений теплими спогадами, а хтось проживе його з надією в серці. Не потрібно відкладати прояви любові на потім, а прямо зараз висловіть свої почуття близьким наскільки це можливо. Бо щаслива родина – це душа України.

Попри усі виклики і випробування зараз українці — одна велика родина, яку не здолає жоден ворог!

Тож нехай нарешті здійсниться довгоочікувана мрія нашої спільної родини, так само як безліч мрій в родинах кожного з нас.

Дякуємо усім сміливим хлопцям та дівчатам, жінкам і чоловікам, які стали на захист своїх родин і України!

Ізяславська міська громада

389
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.